OKULLARDA HİJYEN EĞİTİMİ - Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği

İçeriğe git

Ana menü:

OKULLARDA HİJYEN EĞİTİMİ

Düzey 10
Buhasder tiyatro ekibimiz, Limontepe Saadet Onar İlkokulunda hijyen konulu oyununu sergiledi.

BUHASDER, Karabağlar Belediyesi ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ilkokullarda konferans ve tiyatro eşliğinde hijyen eğitimleri 17 Mart 2015 tarihinde başlamıştır. İlk eğitim Limontepe Saadet Onar İlkokulunda gerçekleştirilmiştir. Büyük ilgiyle izlenen etkinliklerimiz farklı okullarda devam edecektir.
Sakarya İlköğretim Okulunda " HİJYEN " eğitimi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü , Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği, (BUHASDER) ve İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nin,  Konak Belediye Başkanlığı ve DALAN Kimya Endüstri A.Ş.  sponsorluğunda  2009 – 2010 yıllarında birlikte yürüteceği “OKULLARDA HİJYEN EĞİTİMİ FAALİYETLERİ ”, ile  “HİJYEN” konulu resim ve “BULAŞICI HASTALIKLARDAN KORUNMA” konulu kompozisyon yarışma/sergisi projesi kapsamında Sakarya İlköğretim Okulunda " HİJYEN " eğitimi gerçekleştirdik.
24 Aralık 2009 Perşembe günü saat: 11.30 da Konak İlçesi Ege Mahallesi Sakarya ilköğretim Okulunda " Doç Dr Şükran KÖSE tarafından yapılan " HİJYEN " eğitimine BUHASDER Tiyatro Topluluğu oyunları ile renk kattı. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü , Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği, (BUHASDER) , İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ,  Konak Belediye Başkanlığı ve DALAN Kimya Endüstri A.Ş temsilcileri de eğitime katılarak destek ve katkılarını sundular.

Proje kapsamında eğitimler sürdürülmektedir. BUHASDER Yönetim Kurulu olarak emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İçeriğe dön | Ana menüye dön